Trikotaažist raglaanpluus. Lilledega.

Õmblesin trikotaažist pluusi. Tõeliselt venivast trikotaažist. Pole enne julenud nii venivat kangast käsitleda. Kuid mõtlesin, et kuna mul on nüüd nii äge overlok, siis peaks see ju käkitegu olema. 🙂

_mg_6040

Lõige Burdast 2/2013

Iseenesest oligi täitsa lust seda teha. Ainuke asi, et võtsin küll oma mõõtudele vastava numbri, kuid oli ikkagi suur, seega pidin kokkupoole võtma veidi.

_mg_6022

Kangas on pärit Abakhanist. Nüüdseks olen nii palju erinevaid kvaliteetseid kangaid oma käe alt läbi libistanud, et julgen veidi rohkem usaldada Abakhani valikut.. St leida sealt kvaliteetsemad kangad üles. Seekord tundub, et täiesti vedas.

_mg_6025

Pluus toob vahvalt esile kõik kurvid. Pildilt pole küll väga näha, kuid mitu inimest (naised kõik) küsisid, et kas ma olen seekord midagi rinnahoidjatesse miskit pistnud või opil käinud. Ning teiste kurvidega seoses – pluus toob uhkelt esile ka minu hoolikalt kogutud väärispeki. No teate küll seda sanga vöö ümber, kuhu koguneb kõik see hea ja veel parem, millega üleliigselt patustatud.

_mg_6028

Otsustasin, et kannan oma sanga uhkusega, ehk siis tuleb see arusaamine kindlamini, et võiks uuesti ka trennilainele sattuda..

_mg_6034

Varrukavolte pole pildil väga näha..

Igaljuhul kangas on superilus ja need värvid on nii minu värvid!

_mg_6036

Pilte tahtsin teha õues. Umbes samamoodi, nagu tegi Esta. Ideel oli juba jumet ja hakkasin peaaegu teostama, kuid karm haigus (mille nime ja olemust pole veel selgeks saanud, siiamaani painab) nurjas seekord mu plaanid. Igaljuhul viimasel ajal tundub, et kõigil on kevad või suvi südames ning värvid on moodi läinud. Seda on nii hea vaadata. Ja ilmselgelt kuluvad mulle värvilised riideesemed marjaks väga ära..

_mg_6049

Pildil pole nähagi, kui must-valge mu pluusivalik on, mõni tumesinine sekka.. 😛 Eks ma mingi hetk praakisin palju asju välja ka, kuid tuleb asemele teha uusi ja ägedamaid!

Järgmiste tegemisteni!

Armastusega
Kai-Epp

6 thoughts on “Trikotaažist raglaanpluus. Lilledega.

 1. See lõige ongi väga mõnus! Ma olen seda ka nüüdseks lühikeste ja pikkade varrukate variandis mitmeid kordi õmmelnud. Kangas on väga ilus ja pluus istub ju hästi. Palun järgmisi õmblustöid näha! 🙂

  • Jaa, tahaksin sellest kleiti ka teha, iseenesest ajasin kohe maha kleidilõike, et siis ei pea järgmine kord liiga palju mõtlema. Istuvuse probleemid lahendasin ära sellega, et igalt poolt võtsin u 2 cm maha.
   Igaljuhul järgmine õmblustöö vaja üles pildistada, siis saab näidata. 🙂

 2. Nii ilus kirev! Ja kas pole mõnus, kui õnnestub leida kompromiss efektse vormi ja praktilise olemuse vahel. Mulle tundub see pluus just selline olevat.
  PS Hea on, et õue pildistama ei läinud. Ma käisin ja olen nüüd tõbine.
  PPS Minu meelest on väärispekk palju parem sõna, kui enamik tänavu Sõnausele esitatud sõnu. Asun usinalt kasutama, sest põhjust selleks leian küllaga.

  • Praktilisi asi ongi kõige rohkem tegelikult vaja, ma muidugi ei tea, miks ma seda varem pole taibanud. Tahaksin kanda iga päev oma õmmeldud asju! 🙂
   Ja kirevusest on mu elus viimasel ajal puudu olnud. Riietuses noh. 😛
   Väärispekk on minu meelest kah ühihea sõna. Peaks järgmine kord ka oma sõnad esitama. Hämmaline näiteks on ka üks minu lemmiksõnadest. 😛

Ütle sõna sekka

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s